Fundusze unijne

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej oznacza konieczność podejmowania codziennego wysiłku, którego celem jest, zapewnienie stabilnej oraz dobrze rokującej pozycji firmy na rynku. Nie jest to na pewno zadanie łatwe, bywa również niemożliwe do wykonania. Dlatego też wielu przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw decyduje się na podejmowanie współpracy z wyspecjalizowanymi w zakresie pozyskiwania dotacji firmami.

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej oznacza konieczność podejmowania codziennego wysiłku, którego celem jest, zapewnienie stabilnej oraz dobrze rokującej pozycji firmy na rynku

Autor zdjęcia: paul bica

Pozyskiwanie funduszy unijnych we wsparciu ze strony posiadających stosowna wiedzę oraz doświadczenie fachowców, to dostęp do informacji dotyczących tego gdzie aplikować, co należy dokładnie we wniosku o przyznanie dotacji napisać oraz jak przygotować dokumentację do konkursu. Na tym jednak nie koniec. Fachowe doradztwo z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych, to także szczegółowe wskazówki dotyczące tego na co zwracać szczególną uwagę podczas realizacji projektu, na który chcemy pozyskać fundusze oraz wskazówki dotyczące tego jak:

·         prowadzić projekt,

·         rozliczać wydatki,

·         przygotować się do kontroli.

Posiadanie tych informacji, być może nie gwarantuje pozyskania funduszy unijnych, ale na pewno znacznie, ale to znacznie zwiększa szanse na ich pozyskanie.

Innymi słowy, jeżeli uważasz, że kondycja twojej firmy wymaga poprawy, jeżeli masz doskonały pomysł na zagwarantowanie jej podstaw do lepszego rozwoju – współpraca z fachowcami z zakresu dotacji unijnych, może się okazać przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.